معرفی شرکت

سپاس بیکران بر خداوندی که بر ما منّت گـذاشت و توان داد تا با عرضه محصولاتی سالم و باکـیفیت در خدمت هموطنان گـرامی باشیم .به شکرانه این نعمت بزرگ الهی، تلاش خواهیم کـرد کـه رسالت خویش را در خدمت به عزیزان هموطن با تقدیم محصولات جدید و در خور نام شرکت بشـارت، استمرار بخشیم، باشد کـه قبول افتد کـه رضای خالق را در رضای مخلوق می دانیم.

شرکت فـرآورده های گـوشتی بشـارت کهن تبریز، با نام تجاری بشارت در سال 1377، با هدف تولید انواع فرآورده های گوشتی در تبریز احداث گردید. این مجموعه در سال 78 موفق به اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و در سال 79 شروع به اخذ پروانه های ساخت از اداره کل نظارت بر مواد غذایی کرد . با عنایت خداوند متعال و کوشش مدیریت متعهد، این واحد توانست در همان سالهای اول تولید، موفق به اخذ نشان استاندارد از اداره کـل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان گردد و در حال حاضر بیش از 20 سال فعالیت، تبدیل به یکی از بزرگترین و خوشنام ترین کارخانجات تولید فرآورده های گوشتی اعم از سوسیس و کـالباس و همبرگر در کـشور شده است .
طرح توسعه مجموعه بشارت در سال 1390با هدف تولید انواع غذاهای انجمادی، غذاهای کنسروی آماده و انواع سس، در جوار کـارخانه فعلی ایجاد گـــردید و در سال 95 موفق به اخذ نشان استاندارد از اداره کـــل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان و اخذ پروانه های بهره برداری از وزارت صنایع و معادن استان و در همان سال موفق به اخذ پروانه های ساخت از سوی اداره کل نظارت بر مواد غذایی شد .

غذاهای انجمادی شامل: انواع ناگـــت، فیله سوخاری، شنیتسل،… غذاهای آماده شامل: انواع خورشت، پلو، غذاهای سنتی آذربایجان،… انواع سس های سالاد، مایونز، کچاپ،… از جمله محصولاتی هستند که در انواع بسته بندیها در طرح توسعه این مجموعه تولید و به بازار عرضه می گردند.

این مجموعه در طول سالهای اخیر توانسته است تحولی بنیادین در صنایع غذایی و گوشتی کـشور ایجاد کـند به طوریکه ثمرات ارزشمند آن در رونق صنعت و ارتقای کـیفیت و مرغوبیت تولیدات در سطح استانداردهای جهانی و توسعه صادرات کاملا نمایان است . مجموعه بشارت با بهره گیری از آزمایشگاههای مجهز، استفاده از جدیدترین ماشین آلات و تکنولوژی روز اروپا و سیستم نوین فروش در اکثر شهرهای کشور توانسته است در زمینه صـادرات محصولات نیز به موفقیتهای چشم گیری نائل شود.